УСПЕСИ НАШИХ ШАХИСТА

ТУРНИР JO ПАЈТАШ

15.11.2014.

У Бајши је одржан традиционални шаховски турнир основних школа у организацији редакције Јо Пајташ. На турниру је учествовало 17 основних школа и укупно 127 такмичара, 94 дечака и и 33 девојчице. Нашу школу представљали су Анђела Радомир, Маријана Крминац, Ивана Станојевић, Стефан Лончарски, Милош Мачкић, Иван Беренић, Војин Беренић и Јаков Петрић.

У екипном пласману наши ученици су освојили 4 место - и дечаци и девојчице, док су у појединачном пласману освојили чак три медаље - највише од свих школа. Медаље су освојили: Анђела Радомир (V-3) - друго место у категорији млађих двојчица, Иван Беренић (IV-1) - друго место у категорији млађих дечака и Стефан Лончарски (VI-3) - треће место у категорији старијих дечака.

Фотографије: fb страница школе